Η 10Academy επικράτησε εκτός έδρας του Άρη με 52-66 για το παιδικό πρωτάθλημα και βρίσκεται στη κορυφή της βαθμολογίας. Επόμενος αντίπαλος ο Αστέρας Πλαγιαρίου στο 11ο Δημοτικό.
Η 10Academy κέρδισε στο Αλεξάνδρειο τον Άρη
![](https://10a.gr/wp-content/uploads/2024/02/10Α-με-αρη-Παιδικο-1170x615.jpg)
Η 10Academy επικράτησε εκτός έδρας του Άρη με 52-66 για το παιδικό πρωτάθλημα και βρίσκεται στη κορυφή της βαθμολογίας. Επόμενος αντίπαλος ο Αστέρας Πλαγιαρίου στο 11ο Δημοτικό.