Συνεχίζει αήττητο το Παιδικό της 10Academy κάνοντας το 11 στα 11 στο Πρωτάθλημα κερδίζοντας τον Μαντουλίδη με 76-64 στο 11ο Δημοτικό. Η ομάδα μας βρίσκεται στη κορυφή της βαθμολογίας στον ισχυρό όμιλο.
Άλλη μια νίκη με τον Μαντουλίδη για το Παιδικό
![](https://10a.gr/wp-content/uploads/2023/02/10ΑΠαιδικοοο-1170x615.jpg)
Συνεχίζει αήττητο το Παιδικό της 10Academy κάνοντας το 11 στα 11 στο Πρωτάθλημα κερδίζοντας τον Μαντουλίδη με 76-64 στο 11ο Δημοτικό. Η ομάδα μας βρίσκεται στη κορυφή της βαθμολογίας στον ισχυρό όμιλο.