Άλλη μια νίκη πρόσθεσε η 10Academy στο Εφηβικό Πρωτάθλημα επικρατώντας στο 11ο Δημοτικό της ΧΑΝΘ με 81-42. Την επόμενη εβδομάδα η ομάδα του Ιωσήφ Νικολαϊδη αντιμετωπίζει τη GBA εκτός έδρας.
Εφηβικό: Νίκη απέναντι στη ΧΑΝΘ με 81-42
![](https://10a.gr/wp-content/uploads/2023/10/9εφηβοι-1170x615.jpg)
Άλλη μια νίκη πρόσθεσε η 10Academy στο Εφηβικό Πρωτάθλημα επικρατώντας στο 11ο Δημοτικό της ΧΑΝΘ με 81-42. Την επόμενη εβδομάδα η ομάδα του Ιωσήφ Νικολαϊδη αντιμετωπίζει τη GBA εκτός έδρας.