Την ήττα γνώρισε στις Σέρρες η 10Academy με 73-54 από τον Πανσερραϊκό για την 21η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της National League 1. Επόμενος αντίπαλος της ομάδας μας ο Λεύκιππος Ξάνθης.
Ήττα στις Σέρρες για το Ανδρικό
![](https://10a.gr/wp-content/uploads/2024/02/10Α-παν-1170x615.jpg)
Την ήττα γνώρισε στις Σέρρες η 10Academy με 73-54 από τον Πανσερραϊκό για την 21η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της National League 1. Επόμενος αντίπαλος της ομάδας μας ο Λεύκιππος Ξάνθης.