Με νίκη συνέχισε τις υποχρεώσεις της στο Πρωτάθλημα Παίδων Β’ Η 10Academy καθώς επικράτησε στο ΔΑΚ Ευόσμου του Αία με 39-71. Επόμενος αντίπαλος της ομάδας μας ο ΠΑΟΚ στο 11ο Δημοτικό.
Κέρδισε τον Αίαντα Ευόσμου στο Παίδων Β’
![](https://10a.gr/wp-content/uploads/2023/01/0propaidiko-1170x615.jpg)
Με νίκη συνέχισε τις υποχρεώσεις της στο Πρωτάθλημα Παίδων Β’ Η 10Academy καθώς επικράτησε στο ΔΑΚ Ευόσμου του Αία με 39-71. Επόμενος αντίπαλος της ομάδας μας ο ΠΑΟΚ στο 11ο Δημοτικό.