MVP του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων αναδείχτηκε ο Λευτέρης Λιοτόπουλος της 10Academy Ο Λευτέρης Λιοτόπουλος μαζί με τον Ανδρέα Πατρίκη της 10Academy συμπεριλήφθηκαν στη καλύτερη 5άδα της διοργάνωσης, ενώ ο Λευτέρης αναδείχτηκε και πρώτος σκόρερ του τουρνουά. Μαζί με τους Λιοτόπουλο και Πατρίκη στη καλύτερη 5άδα ήταν ο Αλέξανδρος Σαμοντούροβ του Παναθηναϊκού και οι Αλέξης Καμπερίδης και Ιωάννης Μαραγκουδάκης του Περιστερίου.
MVP του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων ο Λευτέρης Λιοτόπουλος – Τα βραβεία
![](https://10a.gr/wp-content/uploads/2023/04/01σ-1170x615.jpg)