Άλλη μια νίκη για τη 10Αcademy στο Πρωτάθλημα της National League 1 αυτή τη φορά απέναντι στον Πανσερραϊκό με 97-69. Επόμενος αγώνας για την ομάδα του Ιωσήφ Νικολαϊδη είναι τη Τετάρτη εκτός έδρας με τη Γέφυρα.
Νίκησε και τον Πανσερραϊκό η 10Academy
![](https://10a.gr/wp-content/uploads/2023/11/0Ανδρες-με-Πανσερραϊκο-1170x615.jpg)
Άλλη μια νίκη για τη 10Αcademy στο Πρωτάθλημα της National League 1 αυτή τη φορά απέναντι στον Πανσερραϊκό με 97-69. Επόμενος αγώνας για την ομάδα του Ιωσήφ Νικολαϊδη είναι τη Τετάρτη εκτός έδρας με τη Γέφυρα.