Ολοκληρώθηκε το 37ο Τουρνουά Χριστουγέννων αγοριών «Πέτρος Καπαγέρωφ» που διοργάνωσε η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης στο Τσοτύλι με τη συμμετοχή δυο αθλητών της 10Αcademy γεννημένων το 2009. O Στέργιος Στεργιανός και ο Αλέξανδρος Τρύφων συμμετείχαν από τη Τρίτη μέχρι τη Παρασκευή στο Χριστουγεννιάτικο Τουρνουά αποκομίζοντας σημαντικές εμπειρίες.
Ολοκληρώθηκε το 37ο Τουρνουά Χριστουγέννων αγοριών «Πέτρος Καπαγέρωφ»
![](https://10a.gr/wp-content/uploads/2022/12/10A-Tsotili-1170x615.jpg)