Μεγάλη νίκη πέτυχε το Ανδρικό της 10Academy το απόγευμα της Τετάρτης σε εξ’ αναβολής παιχνίδι για τη 14η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών. Η ομάδα μας επικράτησε στο 11ο Δημοτικό της Σταυρούπολης με 75-53 σε ένα παιχνίδι που είχε από την αρχή τα ηνία του αγώνα. Tην επόμενη Τετάρτη 1/2 η 10Academy θα αγωνιστεί με τον ΠΣ Ευκαρπίας εκτός έδρας για τη 15η αγωνιστική.
Σημαντική νίκη για το Ανδρικό – Κέρδισε τη Σταυρούπολη
![](https://10a.gr/wp-content/uploads/2023/01/10Α-ανδρες-1170x615.jpg)