Συνεχίζει την αήττητη πορεία της η 10Academy στο Πρωτάθλημα Παίδων με νίκη αυτή τη φορά απέναντι στη GBA στο 11ο Δημοτικό με 80-43. Την άλλη εβδομάδα η ομάδα μας αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον ΠΑΟΚ.
Συνεχίζει αήττητο το Παιδικό
![](https://10a.gr/wp-content/uploads/2023/02/010A-PAIDIKO-1170x615.jpg)
Συνεχίζει την αήττητη πορεία της η 10Academy στο Πρωτάθλημα Παίδων με νίκη αυτή τη φορά απέναντι στη GBA στο 11ο Δημοτικό με 80-43. Την άλλη εβδομάδα η ομάδα μας αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον ΠΑΟΚ.